O usłudze

Dostęp do Internetu

NaszaSiec.NET Kraków to alternatywny dostawca Internetu, telefonu i telewizji kablowej na terenie miasta Krakowa i jego okolic.

Szkielet sieci opieramy na komponentach światłowodowych, technologii GPON, Ethernet, oraz cyfrowych radioliniach, co pozwala osiągać prędkości transmisji rzędu 10Gbps i ich wielokrotność.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Krakowa, dla mieszkańców bloków i osiedli mieszkalnych. Od 2018 roku dynamicznie rozbudowujemy sieć światłowodową na osiedlach domków jednorodzinnych, zarówno w Krakowie jak i poza miastem. Nie zapominamy także o mieszkańcach zabudowy jednorodzinnej gdzie nie docierają jeszcze nasze światłowody, tutaj sygnał dostarczamy radiowo, za pomocą sprawdzonych urządzeń.

Dla Abonentów wymagających indywidualnego podejścia, firm oraz instytucji zestawiamy na zamówienie łącza
o dowolnej przepustowości, za pomocą światłowodów, cyfrowych radiolinii koncesjonowanych renomowanych producentów, także z rezerwacją pasma, a wszystko to dla zachowania najwyższej jakości świadczonych usług, oraz gwarancji parametrów pracy łącza.

Własna infrastruktura, wysoka niezawodność sieci, bezpieczeństwo, oraz duże przepustowości sieci sprawiają, że korzystanie z usług telekomunikacyjnych od NaszaSiec.NET Kraków jest komfortem w standardzie.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook