O usłudze

Dostęp do Internetu

NaszaSiec.NET to alternatywny dostawca Internetu na terenie Krakowa i okolic. W oparciu o własną infrastrukturę dostarczamy wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne.

Szkielet sieci oparty na komponentach światłowodowych, technologii GPON, Ethernet, oraz cyfrowych radioliniach pozwala osiągać prędkości transmisji do 10Gbps.

W 2014 roku w wybranych rejonach Krakowa uruchomiona została sieć w technologii GPON (Gigabit Passive Optical Network), dzięki której możemy dostarczać usługi za pomocą światłowodu bezpośrednio do domu Abonenta. Zasięg tej technologii jest sukcesywnie powiększany, w każdym miesiącu podłączane są nowe budynki. Wysoka niezawodność, oraz duża przepustowość sieci sprawiają, że korzystanie z usług telekomunikacyjnych od NaszaSiec.NET staje się komfortem w standardzie.

Swoje usługi świadczymy głównie dla mieszkańców bloków i osiedli mieszkalnych, nie zapominamy także o mieszkańcach zabudowy jednorodzinnej, gdzie sygnał dostarczamy radiowo za pomocą sprawdzonych urządzeń.

Dla Abonentów wymagających indywidualnego podejścia, firm i instytucji zestawiamy na zamówienie łącza światłowodowe o dowolnej przepływności, oraz łącza za pomocą cyfrowych radiolinii koncesjonowanych renomowanych producentów z rezerwacją pasma, co zachowuje najwyższą jakość usług, oraz gwarantuje parametry pracy łącza.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami