Łuczyce Światłowodem- Etap II

Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy kolejny etap budowy sieci światłowodowej obejmujący swoim zasięgiem miejscowości Łuczyce (Etap II).

Począwszy od dnia 6 maja 2019r. będziemy prowadzić prace w terenie związane z budową sieci światłowodowej.

Budowa obejmuje domostwa zgodnie z poniższą mapą:

  • Kolorem niebieskim – oznaczone są domostwa w obrębie których będą prowadzone prace związane z budową infrastruktury przesyłowej oraz przyłącza domów.
  • Kolorem zielonym – oznaczone domostwa w obrębie których infrastruktura NaszaSiec.NET już jest wykonana i trwają prace przyłączeniowe wraz z uruchomianiem usług u Klientów.

Zachęcamy mieszkańców oraz przedsiębiorców do zamawiania naszych usług telekomunikacyjnych.

Na wskazanym powyżej obszarze dostępny będzie Internet o prędkości do 500 Mbps, Cyfrowa telewizja kablowa HD oraz Telefon domowy.

Światłowód od NaszaSiec.NET Kraków to najwyższa jakość usług, bezpieczeństwo, wysokie prędkości internetu oraz stabilność połączenia, co z pewnością docenią wymagający użytkownicy. Możliwość szybkiego wysyłania danych sprawia, że łącza mogą być wykorzystywane zarówno do prowadzenia działalności,  nauki i rozrywki w jednym czasie.  Dzięki wydajnemu terminalowi światłowodowemu z naszych usług swobodnie skorzystają wszyscy domownicy.

Usługi można zamawiać pod numerem telefonu : 12 312 80 00 lub bezpośrednio u Opiekuna – 607 130 182

Podłącz się do światłowodu już dziś.

 

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook