Nowe kanały w ofercie TV

Informujemy, że dnia 1 maja 2020 roku do oferty zostało dołączonych 6 kolejnych stacji TV.  Pełna oferta zawiera już ponad 200 kanałów telewizyjnych.

Adventure HD – Dostępny jest w pakietach: Srebrny HD, Złoty HD, Platynowy HD na pozycji 106.
W ofercie kanału znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Niebanalna oferta programowa m.in. pozwala zobaczyć świat oczami odkrywcy, przeżyć przygodę w różnych zakątkach ziemi … złowić wielką rybę czy poczuć wiatr we włosach w podróży motocyklem. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, podróżnicze, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla pasjonatów wędkarstwa, łowiectwa czy motoryzacji.

Top Kids HD – Dostępny jest w pakietach: Srebrny HD, Złoty HD, Platynowy HD na pozycji 122.
Na antenie prezentowane są kultowe seriale animowane z lat 80. i 90. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach. W ramówce znajdziemy też nowsze pozycje 2000 i 2010+. Widzowie mogą liczyć na najlepsze i bezpieczne bajki z dawnych i mniej dawnych lat. Top Kids HD ma się stać mostem łączącym rodziców z dziećmi.

TVR HD – Dostępny jest w pakietach: Srebrny HD, Złoty HD, Platynowy HD na pozycji 189. 
Kanał o charakterze uniwersalnym, kierowany do mieszkańców mniejszych i większych miejscowości, lubiących zdrowy styl życia i wypoczynek na łonie natury. Kanał  TVR prezentuje programy life stylowe, przyrodnicze, podróżnicze, a także rozrywkowe. W ofercie kanału znajduje się również pasmo dla najmłodszych – Bajkowy TVR – prezentujące bezpieczne bajki dla dzieci  i ich rodziców.

Top Kids JR – Dostępny jest w pakiecie Platynowym HD na pozycji 123.
Młodsze rodzeństwo Top Kids. To pierwszy polski kanał pełen piosenek i animacji wyłącznie dla najmłodszych widzów! Z Top Kids JR wszystkie brzdące nauczą się mówić, śpiewać i tańczyć, a także będą mogły poznawać języki obce. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, bo czas spędzony z Top Kids JR to gwarancja bezpiecznej i rozwojowej edukacji od świtu do zmierzchu.

Nuta TV HD – Dostępny jest w pakiecie Platynowym HD na pozycji 154.
Kanał o profilu muzycznym. Prezentuje aktualne hity z gatunku pop i dance, które królują na imprezach, a także największe przeboje ostatnich lat.

Biznes24 HD – Dostępny jest w pakiecie Platynowym HD na pozycji 165.
Nowa ogólnopolska telewizja. Biznes24 HD jest poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii.

 

Kanały Adventure HD, Top Kids HD, Top Kids JR i Biznes24 HD objęte są usługą CatchUp TV – przewijarka.
Łatwo i wygodnie cofaj audycje, zatrzymuj obraz, oglądaj od początku.
Przewijarka jest usługą dodatkową – bezpłatną.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook