Nowe pakiety, większe możliwości.

Nowa odsłona taryf internetowych i pakietów od 1 października 2018 roku.

Z przyjemnością informujemy, że wraz z nadejściem nowego roku akademickiego zmianie uległa nasza oferta usług internetowych, pakietów internetu z telewizją oraz pakietów internetu z telewizją i z telefonem domowym.

Nowe taryfy  to przede wszystkim obniżenie cen dotychczasowych pakietów i wprowadzenie łącza o przepływności pobierania danych do 500 Mbps. Ale to nie koniec. Od teraz „Światłosatrada Premium” posiada w standardzie szybkie wysyłanie danych, które wynosi aż 100 Mbps, z możliwością jego podwojenia. Niezmiennie nadal dostępne są łącza negocjowane dla domu i domowego biura a w nich internet symetryczny i publiczna adresacja IP.

W październiku nie zapominamy także o Studentach. Specjalna oferta składająca się z trzech prędkości, oraz co ważne z umową na czas nieokreślony z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym.  Umowa na czas nieokreślony to większa elastyczność, m.in. dzięki możliwości rezygnacji z usługi w dowolnym czasie bez konsekwencji.

Do wszystkich aktywowanych usług dostarczamy routery sprawdzonych producentów, posiadają one w zależności od taryfy porty LAN 100 Mbps lub 1 Giga oraz funkcjonalność WiFi, także dwuzakresową.

Nie zwlekaj. Zamów nasze usługi już dziś i nie płać za nie do końca roku.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook