Oglądaj z Nami – Zimna Wojna

Zimna Wojna w CANAL+ HD

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Sobota, 25.05 g. 20:30

melodramat 2018, 88 min
reżyseria: Paweł Pawlikowski
obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc,
Agata Kulesza,

Fenomenalny film nagrodzonego Oscarem® Pawła Pawlikowskiego (Ida, Lato miłości), który szturmem podbił serca widzów na całym świecie.

Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w filmie rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Jeden z największych sukcesów artystycznych, a zarazem komercyjnych polskiej kinematografii ostatnich lat. Obraz przyniósł reżyserowi Złotą Palmę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes oraz trzy nominacje do Oscara® w 2019 roku. W obsadzie Joanna Kulig (Kler, Niewinne), Tomasz Kot (Bogowie, Skazany na bluesa), Borys Szyc (Wojna polsko-ruska, Pokot) oraz Agata Kulesza (Róża, Jestem mordercą).

Pakiet CANAL+ można zamawiać z pilota TV, pod numerem telefonu : 12 312 80 00 lub bezpośrednio u Opiekunów – 607-130-182 lub 795-780-795

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook