Otwórz sobie CANAL+

W związku z premierą nowej serii dokumentalnej CANAL+ Original „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, która odbędzie się w poniedziałek 6 maja o godz. 21:30, CANAL+ zostanie odkodowany na 24 godziny.

„Przykrywkowcy. Podwójna gra” to prawdziwa historia tajnych operacji policyjnych. To pierwszy dokumentalny obraz tak głęboko wchodzący w świat operacji specjalnych z udziałem policjantów pracujących pod przykryciem. Nikt do tej pory jeszcze nie pokazał kulis. Przykrywkowcy to superwyszkoleni policjanci do zadań specjalnych. Działają w skrajnie niebezpiecznych warunkach, udając bandytów lub przestępców w białych kołnierzykach. To zamknięta grupa policjantów, którzy niechętnie wpuszczają do swego świata ludzi z zewnątrz. Nie lubią też mówić o swojej pracy. Przez wiele lat pracując nad filmami i książkami, artykułami prasowymi Sylwester Latkowski stykał się z ich pracą i poznawał ich osobiście. Wreszcie udało mu się niektórych nakłonić, by opowiedzieli o sobie i najbardziej niebezpiecznej profesji w policji.

W ramach otwartego okna, poza premierowym dokumentem, będzie można zobaczyć m.in. filmy takie jak „Pianista”, „Uczciwy człowiek”, „Powrót do Montauk”, „Księgarnia z marzeniami”, „Szpieg”, „Pieniądze to nie wszystko, „Dziewczyna we mgle”, „Psy” i inne.

CANAL+ będzie odkodowany od godz. 6:00 w poniedziałek 6 maja do godz. 6:00 we wtorek 7 maja.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook