O usłudze

Cyfrowy Telefon Stacjonarny

Cyfrowy Telefon Stacjonarny od NaszaSiec.NET to korzystne rozwiązanie zarówno dla firm jak i osób chcących obniżyć miesięczne koszty abonamentu telefonicznego, dla ludzi ceniących swobodę komunikacji, a przede wszystkim stawiających na nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne.

Aby korzystać z usługi Cyfrowego Telefonu Stacjonarnego konieczne jest jedynie posiadanie tradycyjnego aparatu telefonicznego z tonowym wybieraniem numeru, lub nowoczesnego aparatu telefonicznego IP pracującego w technologii VoIP.

Przeniesienie dotychczas posiadanego numeru telefonu do NaszaSiec.NET to kwestia formalności, a ceniąc czas i wygodę naszych Klientów całą procedurą zajmuje się kompleksowo Dział Obsługi Klienta. Przy aktywacji nowego numeru dajemy możliwość jego wyboru, z puli aktualnie wolnych zasobów numeracyjnych.

Wybierając Cyfrowy Telefon Stacjonarny od NaszaSiec.NET w standardzie i bez dodatkowych opłat otrzymasz identyfikację numeru osoby dzwoniącej czy możliwość zastrzeżenie własnego numeru. Nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem jest możliwość posiadania wirtualnego faksu, nie ma tu konieczności posiadania maszyny faksującej, a odbieranie faksu może odbywać się z dowolnego miejsca na Świecie za pomocą komputera podłączonego do internetu.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook