O usłudze

Cyfrowa Telewizja Kablowa HD

Cyfrowa Telewizja Kablowa HD to idealna oferta dla osób szukających atrakcyjnej ceny, a zarazem ogólnego zestawu stacji telewizyjnych, obfitującego dodatkowo w wyszukany zakres kanałów tematycznych i premium.

Podstawowa oferta została podzielona na cztery pakiety: Domowy HD, Mini HD, Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD, oraz dodatkowo na pakiety tematyczne i pakiety premium.

Pakiet Domowy HD to pakiet najmniejszy a zarazem najmłodszy spośród wszystkich pakietów i zawiera w sobie podstawowe kanały telewizyjne. Pakiet Mini HD zawiera najbardziej popularne oraz najchętniej oglądane kanały telewizyjne, również w HD. Pakiet Wielotematyczny HD to różnorodna mieszkanka kanałów tematycznych z wielu kategorii, oraz dobrze znane i lubiane kanały zagraniczne. Pakiet Wielotematyczny Super HD to dodatkowa dawka najlepszych kanałów w jakości HD, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagającego telewidza.

Cyfrowa Telewizja Kablowa HD w NaszaSiec.NET to nie tylko najwyższa jakość nadawanego obrazu i dźwięku, ale także nowoczesność i szereg opcji dodatkowych dostępnych na dekoderze, miedzy innymi:

  • EPG – (ang. Electronic Program Guide) elektroniczny przewodnik po programach,
  • możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej (wersja oryginalna lub z lektorem),
  • możliwość włączania / wyłączania napisów,
  • możliwość zablokowania wybranych programów poprzez wykorzystanie funkcji kontroli rodzicielskiej*,
  • możliwość ułożenia własnej listy kanałów ulubionych,
  • przypomnienie o ulubionych audycjach,
  • zatrzymywanie telewizji na żywo (Time Shifting)*,
  • nagrywanie lokalne oraz PVR (do 3 kanałów jednocześnie)*,
  • możliwość oglądania wybranych kanałów TV na tablecie, smartfonie czy komputerze*.

Usługa kierowana jest nie tylko dla domu, ale doskonale nadaje się także do biura. W swojej ofercie posiadamy niemal wszystkie stacje o profilu informacyjnym i biznesowym z kraju, oraz dobrze znane informacyjne kanały zagraniczne. Telewizja oferowana jest jako usługa samodzielna, lub w pakietach z internetem i telefonem.

Cyfrowa Telewizja Kablowa HD tworzona jest we współpracy z Jambox.
Pakiet Domowy HD tworzony jest przez NaszaSiec.NET Kraków
* – nie dotyczy Pakietu Domowy HD

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami