Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu usługi Wifi Calling. Usługa w znacznym stopniu uatrakcyjnia ofertę telefonii komórkowej.

Wifi Calling daje Abonentowi nowe możliwości. W dużej mierze rozwiązuje problem z brakiem zasięgu w pomieszczeniach np. biurach czy domach.

Dzięki tej usłudze, Abonent może dzwonić oraz wysyłać SMS’y z miejsc, gdzie zasięg jest ograniczony. Wystarczy, że jest dostępne Wifi.

Połączenie się z siecią Wifi w dowolnym miejscu na świecie umożliwia obniżenie kosztów za wykonanie połączeń. Połączenia są traktowane tak jak połączenia wykonywane z Polski. Odebranie połączenia jest bezpłatne.

Nie ma potrzeby instalowania dodatkowej aplikacji, żeby rozmawiać przez sieć Wifi. Funkcja ta znajduje się w ustawieniach telefonu.

Usługa została włączona dla wszystkich Abonentów, warunkiem skorzystania z niej jest użytkowanie przez Abonenta telefonu wspierającego Wifi Calling.

Wprowadzenie usługi, nie ma wpływu na dotychczasowe ceny naszych pakietów promocyjnych. Uruchomiliśmy ją nieodpłatnie.

Uruchomiliśmy również usługę VoLTE, (Voice over LTE). Jest to nowoczesna technologia realizowania połączeń głosowych w technologii LTE, która dotychczas realizowała tylko transmisję danych.