Domofony, wideodomofony

Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe oraz wideodomofonowe zarówno na potrzeby klientów indywidualnych jak i Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot i Deweloperów.

Sieci domofonowe wykonujemy począwszy od pojedynczych stacji abonenckich w domkach jednorodzinnych, pomieszczeniach gospodarczych oraz małych i średnich firmach, poprzez instalacje wieloabonentowe z jednym wejściem w blokach mieszkalnych, po instalacje wieloabonentowe z wieloma wejściami dla osiedli i bloków mieszkalnych wymagających tego typu rozwiązań.

Instalacje domofonowe opieramy przede wszystkim na nowej infrastrukturze kablowej, w szczególnych przypadkach modernizujemy też istniejące okablowanie po nieczynnych lub uszkodzonych instalacjach cyfrowych i analogowych.

Dodatkowymi atutami wykonanych systemów domofonowych i wideodomofonowych są możliwości zintegrowania ich z innymi instalacjami. Przykładowo połączenie domofonu z kamerą lub wideodomofonu z telewizją zbiorczą daje możliwość podglądu na ekranie telewizora tego co dzieje się przed kasetą domofonową, a połączenie z siecią monitoringu daje możliwość nagrywania zdarzeń z kamery umieszczonej w panelu domofonu na twardy dysk rejestratora.

Charakterystyczne dla instalacji domofonowych są wygodne rozwiązania wejścia do budynku za pomocą czterocyfrowego kodu i/lub za pomocą cyfrowego klucza dotykowego tzw. pastylki.

Projekty sieci domofonowych i wideodomofonowych wykonujemy głównie o sprawdzony i niezawodny sprzęt polskich producentów, na życzenie projektujemy także sieci oparte na komponentach renomowanych firm zagranicznych.

Każda wykonana instalacja opatrzona jest opieką gwarancyjną, świadczymy również usługi stałego doglądu i konserwacji, a także serwis pogwarancyjny.