NASZA FIRMA

NaszaSiec.NET Kraków to firma tworzona z pasją od 2001 roku.

Podstawową jej działalnością jest kompleksowe dostarczanie rozwiązań telekomunikacyjnych, zarówno w obszarze klientów biznesowych jak również klientów indywidualnych na terenie Krakowa i okolic. Sprawdzone technologie, wysokiej jakości sprzęt sieciowy oraz nowoczesna własna infrastruktura światłowodowa zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług.

Oferta

Oferta obejmuje stały dostęp do sieci Internet, telefonię stacjonarną VoIP, oraz telewizję kablową IPTV. Poza podstawowym wachlarzem usług udostępniamy także rozwiązania bardziej zaawansowane oferując transmisję danych, dzierżawę łączy, dzierżawę kanalizacji kablowej i włókien światłowodowych, usługi głosowe, rozbudowane centrale telefoniczne VPBX.

Poza działalnością telekomunikacyjną wykonujemy instalacje tzw. sieci niskoprądowych: domofony, wideodomofony, zbiorcze instalacje antenowe radiowo-telewizyjne naziemne i satelitarne tzw. AZARTy, instalacje monitoringu wizyjnego w jakości HD, oraz sieci telekomunikacyjne w technologii optycznej FTTx i miedzianej ETTx.

Obie gałęzie prowadzonych działalności wzajemnie się uzupełniają poprzez integrację świadczonych usług z wykonanymi instalacjami. Zapewniamy np. dostęp do Internetu dla rejestratorów, transmisję danych do centr monitoringu, udostępniamy obraz z kamer na domowych telewizorach i wiele innych.

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych instalacji, oraz prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi zainstalowanych urządzeń.

Zespół

NaszaSiec.NET Kraków to nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą.

Zespół pracowników to osoby, które realizują swoje cele i pasje w zawodzie, a stanowiska piastują w NaszaSiec.NET Kraków od wielu lat. Posiadają także niezbędne uprawnienia, certyfikaty i co najważniejsze niezbędną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie, które jest stale poszerzane byśmy mogli oferować usługi w oparciu o innowacyjne rozwiązania techniczne, idąc zarazem z technologicznym duchem czasu.

Pozycja na rynku

Najlepszym wskaźnikiem osiągnięć naszej firmy jest stale rosnąca liczba Klientów wynikająca przede wszystkim z dbałości o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, stale zwiększający się zasięg, oraz konkurencyjność oferty pod względem ceny i elastyczności.

NaszaSiec.NET Kraków to doświadczenie, tradycja i solidność, oraz powierzone nam długoletnie zaufanie przez tysiące Klientów.