Praca – Instalator sieci

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powiększeniem Działu Eksploatacji Sieci, poszukujemy Instalatora Sieci.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres praca(at)naszasiec.net

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji oraz okablowania miedzianego i światłowodowego,

  • budowa przyłączy, przewiertów, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek,

  • realizacja prac związanych z budową kanalizacji teletechnicznej oraz linii napowietrznych,

  • montaż przyłączy bezprzewodowych (instalacja anten abonenckich),

  • konfiguracja urządzeń abonenckich (np. routery)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach monterskich,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • doświadczenie w pracach przy sieciach światłowodowych będzie dodatkowym atutem,

  • uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,

  • możliwość doskonalenia zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami