Monitoring wizyjny

Instalujemy kompletne systemy sieci monitoringu wizyjnego dla obiektów dostępu publicznego jak szkoły, przedszkola, biblioteki, także dla nieruchomości mieszkalnych (z instalacją kamer w panelach domofonowych, windach, na dachach, w ogrodach), oraz dla firm (sklepy, hale, place, magazyny).

Zamontowanie monitoringu nie tylko zwiększa bezpieczeństwo mienia, ale także stwarza efekt psychologiczny, dzięki któremu osoby znajdujące się w jego zasięgu mają pełną świadomość, że są monitorowane i że w każdej chwili można sprawdzić jakość ich pracy, zachowanie, czas na przerwy czy godziny wejścia oraz wyjścia z budynku.

W miejscu zamieszkania system monitoringu daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a rejestracja zdarzeń w trybie 24h/dobę 7 dni w tygodniu 365/6 dni w roku stwarza możliwość podglądu np. ewentualnych dewastacji mienia. Całodobowy nadzór można prowadzić nie tylko bezpośrednio w miejscu instalacji, ale też zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą Internetu. Zdalnie można również przeglądać zapisane zdarzenia, oraz archiwizować je na cyfrowych dyskach HDD.

Projekty sieci monitoringu wykonujemy głównie o sprawdzony i niezawodny sprzęt polskich producentów, na życzenie projektujemy także sieci oparte na komponentach renomowanych firm zagranicznych.

Każda wykonana instalacja opatrzona jest opieką gwarancyjną, świadczymy również usługi stałego dozoru i konserwacji, a także serwis pogwarancyjny.