Sieci telekomunikacyjne

Sieci teletechniczne

Oferujemy budowę i utrzymanie sieci teletechnicznych i teleinformatycznych w technologii światłowodowej, Gigabit Ethernet, Ethernet oraz radiowej do transmisji danych, również z dostępem do Internetu, z możliwością samodzielnego zarządzania.

Wykonujemy sieci szkieletowe operatorskie, jak również mniejsze sieci firmowe i do użytku domowego, a wykonana infrastruktura może być wyposażona w dowolny sprzęt sieciowy w zależności od zapotrzebowania m. in: radiolinie, serwery, serwery druku, przełączniki sieciowe, kamery. Wykonujemy sieci zarówno według otrzymanych projektów, jak też na podstawie projektów własnych.

Sieci telefoniczne

Oferujemy budowę i utrzymanie wewnętrznych sieci telefonicznych w oparciu o cyfrowe centrale telefoniczne Slican lub centrale telefoniczne instalowane na serwerach klasy PC, również do samodzielnego zarządzania.

Centrale telefoniczne instalowane na serwerach dają nieograniczone możliwości konfiguracji: tworzenia zapowiedzi, ustalania kolejek połączeń, tworzenia dowolnej ilości numeracji linii wewnętrznych, realizowania bezpłatnych połączeń wewnętrznych również pomiędzy oddziałami firmy i wiele innych.

Budowane sieci są oparte wyłącznie na profesjonalnie dobranych komponentach wysokiej jakości, tak aby awaryjność spadała do najbardziej możliwego minimum, nawet przy skrajnie maksymalnym wykorzystaniu infrastruktury.

Każda wykonana instalacja opatrzona jest opieką gwarancyjną, świadczymy również usługi stałego doglądu i konserwacji, a także serwis pogwarancyjny.