Wi-Fi Calling – metoda na lepszy zasięg.

Wi-Fi Calling – co to i z czym to się je 😉

Technologia Wi-Fi Calling umożliwia korzystanie z usług sieci komórkowych bez dostępu do odpowiednich nadajników. Pozwala na korzystanie z usług dostępnych za pomocą telefonów komórkowych za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Numer telefonu przypisany do karty SIM pozostaje wyświetlany u odbiorcy połączenia, a sama usługa działa na całym świecie.

Doprowadzony światłowód do domu zapewnia Ci szerokopasmowy dostęp do zasobów Internetu i gwarantuje poprawne połączenie Technologii Wi-Fi Calling z Operatorem komórkowym.

Światłowód od NaszaSiec.NET Kraków to najwyższa jakość usług, bezpieczeństwo, wysokie prędkości internetu oraz stabilność połączenia, co z pewnością docenią wymagający użytkownicy.

Korzyści jakie płyną z korzystania z tej technologi za pośrednictwem łącza światłowodowego to:

  • wykonywanie połączeń głosowych w miejscach, gdzie nie ma zasięgu sieci komórkowych,
  • poprawienie jakości rozmów, w miejscach o słabym zasięgu lub we wnętrzach budynków,

Poniżej adresy stron kilku Operatorów sieci komórkowych które umożliwiają korzystanie z technologii Wi-Fi Calling.

U swoich Operatorów komórkowych należy zapoznać się z ofertą Wi-Fi Calling, które modele telefonów mogą korzystać z ww technologi, jak i ewentualne dodatkowe opłaty związane z korzystaniem z powyższej technologii.

Światłowód do twojego Domu można zamawiać pod numerem telefonu : 12 312 80 00 lub bezpośrednio u Opiekunów – 607-130-182 lub 795-780-795

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook