Bezpieczna strefa w Biurze Obsługi

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników, zgodnie z zaleceniami władz sanitarno-epidemiologicznych i nadzwyczajnymi środkami bezpieczeństwa podejmowanymi przez władze publiczne w związku z pandemią jednostki chorobowej COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, w naszym Biurze Obsługi Klienta została wprowadzona „strefa ograniczonego dostępu”.

Strefa ta pozwala na pełną obsługę wszystkich klientów z zachowaniem odpowiedniej odległości. Wyznaczoną strefę bezpieczeństwa można przekroczyć jedynie na wyraźne polecenie pracowników biura.

Na miejscu dostępny jest automatyczny dozownik z płynem dezynfekującym dłonie. Od czwartku 16 kwietnia 2020 roku konieczne będzie zasłanianie twarzy zgodnie z zaleceniami Prezesa Rady Ministrów.

Prosimy o przestrzeganie wszelkich zasad ochrony osobistej dla Państwa i naszego bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a także poprzez kanały elektroniczne: pocztę e-mail czy Elektroniczne Biuro Obsługi. Za pomocą tych form kontaktu można, zamówić nasze usługi, zmodyfikować obecne, rozwiązać kwestie techniczne oraz inne z zakresu naszej działalności.

Płatności sugerujemy regulować w formie przelewu elektronicznego na indywidualny numer rachunku bankowego.

Z góry przepraszamy za wszelkie ewentualne niedogodności. Liczymy jednak na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji.

Jeżeli masz pytania

Skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook